Przedszkole / Grupy

Grupy

GRUPA MŁODSZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

Grupa ta liczy 18 dzieci, w przedziale wiekowym 2,5 – 4. Sala młodszych przedszkolaków znajduję się na dole budynku. Dzieci starsze świetnie sprawdzą się w roli przewodników, są opiekuńcze wobec młodszych kolegów i koleżanek. Młodsze dzieci uczą się bardzo szybko poprzez podpatrywanie starszych dzieci. Jest to bardzo naturalne środowisko, najbardziej rzeczywiste. Tak jak w naturalnym środowisku dzieci nie uczą się tylko od swoich rówieśników, ale także od młodszych i starszych kolegów. Wychowawcą tej grupy jest Sylwia Czarnik, a pomocą nauczyciela Natalia Pawlik.

GRUPA STARSZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

Grupa ta liczy 18 dzieci, w przedziale wiekowym 4-6. Sala starszych przedszkolaków znajduję się na górze budynku. Dzieci starsze świetnie sprawdzają się w roli przewodników, są opiekuńcze wobec młodszych kolegów i koleżanek. Młodsze dzieci uczą się bardzo szybko poprzez podpatrywanie starszych dzieci. Jest to bardzo naturalne środowisko, najbardziej rzeczywiste. Tak jak w naturalnym środowisku dzieci nie uczą się tylko od swoich rówieśników, ale także od młodszych i starszych kolegów. Wychowawcą tej grupy jest Sylwia Ludwikowska.

Rekrutacja

Rekrutacja w naszym przedszkolu trwa cały rok o ile oczywiście dysponujemy wolnymi miejscami. Warunkiem przyjęcia dziecka do przedszkola jest:
- wypełnienie zgłoszenia rekrutacyjnego,
- zawarcie umowy o świadczeniu usług edukacyjno- opiekuńczych