O nas / Kadra

Kadra

Nasza kadra to zespół zaufanych, świetnie wykształconych i odpowiedzialnych ludzi, zapewniającą najlepszą opiekę Państwa dzieciom.

Sylwia Czarnik

- dyrektor placówki, wychowawca młodszych przedszkolaków
Jestem nauczycielem wczesnoszkolnym i przedszkolnym oraz pedagogiem rodzinnym po studiach podyplomowych z zakresu organizacji i zarządzania oświatą. Ukończyłam dodatkowo szkolenia z zakresu sensoplastyki, terapii ręki, dziecięcej matematyki w przedszkolu, biofeedbecu oraz kurs pierwszej pomocy.

Sylwia Ludwikowska

- zastępca dyrektora, wychowawca starszaków, nauczyciel języka angielskiego we wszystkich grupach
Ukończyłam studia licencjackie kierunek – Pedagogika, specjalizacja – Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne z nauczaniem języka angielskiego, studia magisterskie kierunek – Pedagogika, specjalizacja – Terapia pedagogiczna oraz studia podyplomowe kierunek – Organizacja i Zarządzanie Oświatą. Ukończyłam szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. Doświadczenie w zawodzie zdobywam już ponad 5 lat. Jako dziecko wiedziałam kim chcę zostać, chodząc do przedszkola twierdziłam, że zostanę nauczycielem i dążyłam do wyznaczonego sobie celu. W swojej pracy lubię kontakt z dziećmi, ich szczerość oraz poczucie humoru. Prywatnie jestem mamą 3-letniego Szymona.

Natalia Pawlik

– pomoc nauczyciela
Studiuję pedagogikę opiekuńczo – wychowawczą. U dzieci najbardziej cenię zaangażowanie oraz szacunek. Interesuje się sportem. W Szczęśliwych Latach na co dzień pracuję z grupą młodszych przedszkolaków. Ukończyłam szkolenie z zakresu pierwszej pomocy.

Katarzyna Kucharzak

– wychowawca maluszków
Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku i kurs z zakresu pierwszej pomocy. Praca z dziećmi jest dla mnie przede wszystkim pasją, każdego dnia staram się stworzyć w żłobku miłą, życzliwą i bezpieczną atmosferę. Opieka nad dziećmi daje mi dużo motywacji do tworzenia kolejnych ciekawych zabaw. Lubię zabawy muzyczno – ruchowe i zabawy rozwijające twórczość dziecka. Dokładam wszelkich starań, aby dzieci były szczęśliwe i radosne, a największą nagrodą dla mnie jest ich uśmiech. Jestem osobą kreatywną, cierpliwą, rodzinną. Interesuję się rękodziełem, ciągle szukając nowych inspiracji.

Angelika Frąszczak

– wychowawca maluszków
W Szczęśliwych Latach pracuję od września. Posiadam wykształcenie średnie ogólne oraz kurs z zakresu pierwszej pomocy. Ukończyłam również kurs na opiekuna w żłobku. Prywatnie jestem mamą 16-letniego Radka. W pracy z dziećmi cenię sobie ich rozwój, który mogę obserwować na co dzień. Ogromną radość sprawiają mi ich sukcesy muzyczne, plastyczne itp. Cieszę się, że mogę obserwować jak z dnia na dzień rosną, rozwijają mowę oraz sprawność ruchową. Moją pasją jest praca w ogrodzie, a także pielęgnowanie kwiatów, lubię też powieści sensacyjne i kryminały.

Joanna Hrycyna

W przedszkolu i żłobku troszczę się o pełne brzuszki dzieci. Oprócz podawania posiłków dbam o porządek na terenie całej placówki oraz pomagam wychowawcom w bieżących obowiązkach. Posiadam kurs pierwszej pomocy.

Zapraszamy do wizyty

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą naszego przedszkola lub macie pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz osobistego w naszym przedszkolu po wcześniejszym umówieniu się.